درباره ما

شرکت آریا نئوپان پاسارگاد واجد تجربه سی ساله در مدیریت و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه و واحدهای تجاری و  متخصص در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و غرفه آرایی می باشد.

همکاری با طراحان خلاق و مهندسین معمار با تجربه و آگاه به آخرین تکنولوژی های روز، تضمینی برای حضور به یاد ماندنی و متفاوت شما و همکاریهای بیشتر می باشد.

ارائه مدرن ترین دکوراسیون و طراحی داخلی خانه ، آشپزخانه و فضاهای اداری وتجاری  با طراحی مبتکرانه و بکارگیری مواد اولیه و با رعایت بودجه در نظر گرفته شده شما از اهداف ما می باشد.

ما با اهمیت به زمان بندی و سرعت عمل در ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی و تغییر دکوراسیون اماکن گوناگون کاملا آگاه می باشیم و با ارائه خدمات پس از اجرای پروژه سعی به جلب رضایت کامل شما را جزو مشتریان همیشگی خود قراردهیم.

لازم به ذکر است، انواع محصولات چوبی جهت اجرای دکوراسیون داخلی ، کابینت آشپزخانه، دکوراسیون اداری و تجاری، درب های چوبی، پارتیشن های اداری، انواع پارکت و لمینت و … در کارخانه آریا واقع شده در شرق تهران توسط استادان ماهر، با تجربه سی ساله طراحی و ساخته می شود.

مدارک تحصیلی همکاران

1 – گروه طراحی معماری تحصیلکرده در رشته معماری و با سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، اداری، تجاری و مسکونی.

2 –گروه طراحی گرافیکی تحصیلکرده در رشته گرافیک و هنرهای تجسمی.

3 – طراحان مسلط به برنامه هایی از قبیل Maya, Revit, Autocad, V-ray, 3Max .

4 – کادرفنی با تجربه و ماهر دارای دیپلم های فنی حرفه ای و آموزش دیده در ساخت ادوات چوبی، دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه.

مجوزها

مجوز فعالیت ازاداره کل ثبت شرکتها وموسسات غیر تجاری

مجوز از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی

مجوز از اتحادیه تولید کنندگان و سازندگان مصنوعات فلزی و چوبی